27 października 2013

Relacja: Najedzeni Fest! Jesień

Właśnie trwa jesienna edycja kulinarnego festiwalu Najedzeni Fest! Tym razem dużo uwagi poświęcono winom (pojawiło się ponad dziesięciu wystawców), a miłośnicy gotowania i dobrego jedzenia mogli spotkać się z restauratorami, blogerami, producentami, powymieniać kulinarnymi czasopismami i przepisami, uczestniczyć w warsztatach oraz zakupić ręcznie robione przetwory; przede wszystkim jest to kolejna okazja do wspólnego jedzenia, kosztowania i odkrywania nowych smaków. 

Widać, że z każdym wydarzeniem tego typu wystawcy coraz bardziej się starają - stoiska pięknieją i kuszą nowymi pomysłami, a od widoku tych wszystkich kolorowych smakowitości można dostać zawrotu głowy! "Najgorsze" jest to, że nie można wszystkiego spróbować, bo wybór jest przeogromny. Gratuluję organizatorom!

Co zwróciło moją uwagę tym razem? Absolutnie boskie oliwki od Oliwki etc., fantastyczny szejk ze szpinakiem, ananasem, jabłkiem i kiwi od Shake&Bake, znowu świetne tarty od Bonjour Cava, intrygujące stoisko Jadalni, cała przesympatyczna ekipa TwójKucharz (pastel de nata i bacalhau przywołują najlepsze wspomnienia z wakacji w Portugalii!) no i jak zwykle niezawodny Zielony Talerz ze swoimi zdrowymi słodkościami. Moja relacja zdjęciowa poniżej, wkrótce więcej na Facebooku. A o kolejnych edycjach Najedzeni Fest dowiecie się ze strony: www.najedzenifest.pl.


6 komentarzy :

 1. Ojejku, ile pyszności! Nie mogę się na nie napatrzeć :) Bardzo chciałabym wziąć kiedyś udział w takim wydarzeniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko pięknie ale tam był taki ścisk i duchota....

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tym się zgodzę! Na początku (ok. 11:00) było jeszcze całkiem OK, ale gdy już wychodziłam, to było naprawdę tłoczno i gorąco (ale i tak nic nie pobije tego, co tam się działo podczas letniej edycji). Niestety takie wydarzenia bez wsparcia klimatyzacji po kilku godzinach stają się mało przyjemne. :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo cudnych zdjęć, obejrzałam z dużą przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznie dziękujemy za miłe słowa i urocze zdjęcia :)
  Pozdrawiamy słodko i do zobaczenia wkrótce!
  www.facebook.com/ZielonyTalerz

  OdpowiedzUsuń